Projekt Demo Farma, czyli wspólna przestrzeń do wymiany doświadczeń dla ekspertów i praktyków rolnictwa powstał, ponieważ dla Ampol-Merol to Rolnik jest najważniejszy. Jego potrzeby i wątpliwości, jego pytania, które motywują nasz zespół do wytężonej pracy i wzbogacania oferty. To dla Rolnika oraz razem z Nim Ampol-Merol poszerza ciągle pole swojego działania.

Wiedza i doświadczenie ekspertów Ampol-Merol - na wyciągnięcie ręki Ampol-Merol to sprawdzony dystrybutor nawozów, środków ochrony roślin, nasion oraz innych środków do produkcji rolnej, który zapewnia kompleksową obsługę rolnictwa. Nasza firma jest z Rolnikiem podczas całego sezonu. Towarzyszy Mu od początku drogi podczas decyzji, jakie odmiany wybrać, przez kolejne tygodnie i fazy rozwojowe roślin na polu, ich nawożenie oraz ochronę przed zagrożeniami (atakami szkodników, inwazją chwastów i chorób grzybowych), aż po żniwa i skup płodów rolnych. Nasi pracownicy każdego dnia wychodzą naprzeciw potrzebom Rolnika, odpowiadają na pytania i rozwiewają wątpliwości. To dla Rolnika przygotowują schematy sprawdzonych technologii nawożenia i ochrony w katalogach, zamieszczają porady na blogu na www.ampol-merol.pl oraz służą radą podczas licznych spotkań twarzą w twarz na: dniach pola, warsztatach polowych, podczas wizyt w gospodarstwie i na licznych konferencjach zimowych.

Demo Farma - to tu teoria spotyka się z praktyką

Demo Farmy budujemy na mocnych fundamentach - długotrwałych relacjach i zaufaniu razem z Klientami.

Demo Farma to 9 miejsc na mapie Polski, w których Rolnicy w każdej chwili będą mogli zobaczyć efekty stosowania rekomendowanych przez Ampol-Merol technologii nawożenia i ochrony.

Demo Farma to lokalizacje, w których zaprezentujemy Państwu nasze strategiczne odmiany kukurydzy, rzepaku ozimego, pszenicy i pszenżyta ozimych; porozmawiamy o tym, jak siać, nawozić i chronić nasze uprawy, żeby przyniosły wysoki plon.

Demo Farma to przestrzeń, gdzie założenia i plan działania Ekspertów spotkają się z rzeczywistością i wątpliwościami Rolników.

Demo Farma to miejsce, w którym zawsze, każdy Rolnik zostanie wysłuchany, i w którym spotka się ze zrozumieniem i praktyczną poradą ze strony Ekspertów Ampol-Merol.

Demo Farma - to tu Rolnicy udostępniają swoje farmy i zmagający się na nich ze zmiennymi warunkami pogodowymi, zagrożeniami z powodu suszy, podtopień, przymrozków, ataków szkodników - stają się motorem napędowym działania.

Jesteśmy tu - na Demo Farma - dla Was i z Wami - aby reagować i wspierać Was w pokonywaniu codziennych wyzwań.

9 lokalizacji Demo Farma Ampol-Merol

Demo Farma to miejsce, gdzie teoretyczna wiedza Ekspertów, dot. najlepszych technologii nawożenia i ochrony roślin, przekłada się na praktykę i odpowiada na zapotrzebowanie oraz bieżące dylematy rynku. Spotkajmy się i wymieńmy doświadczeniami! Czekamy na Was na Demo Farmach w:

województwie kujawsko-pomorskim

województwie mazowieckim

województwie pomorskim

województwie warmińsko-mazurskim

województwie wielkopolskim

województwie zachodniopomorskim

województwie dolnośląskim

Jesteśmy najbliżej Rolnika.
Razem stwórzmy wspólną przestrzeń polową - otwartą na wymianę doświadczeń, ciekawostek i opinii!