Demo Farma Ampol-Merol

Nowa odsłona Demo-Farmy - kukurydza

Przed nami kolejny, trzeci już sezon Demo Farm, na których siejemy kukurydzę. Podejmujemy kolejne wyzwania i prezentujemy kolejne niezawodne i najlepsze odmiany kukurydzy w całej Polsce.

Dodatkowo przedstawiamy technologię odchwaszczania oraz odżywiania nawozami dolistnymi serii Agravita, których producentem jest firma Caldena. Trzecia odsłona to nowe, ciekawe lokalizacje. Nasze Demo Farmy znajdziecie w 8 województwach: kujawsko-pomorskim, wielkopolskim, lubelskim, opolskim, dolnośląskim, świętokrzyskim, mazowieckim oraz podkarpackim.

Na Demo Farmach Ampol-Merol, poletkach zlokalizowanych u naszych czołowych klientów, zasialiśmy następujące odmiany kukurydzy: Abelardo, SY Welas, Solarius, Crumber, Justy, Henley, DKC 3169, RGT Bernaxx, RGT Lanxxam, Fantoso oraz Morock.

Ponadto będziemy prezentować technologię ochrony, której schemat możecie Państwo znaleźć w zakładce Technologia upraw.
W tym miejscu znajdziecie lokalizacje Demo Farm oraz pierwsze wpisy związane z nawożeniem przedsiewnym, siewem i zakładaną obsadą. W kolejnych wpisach będziemy na bieżąco informować o sytuacji bieżącej w uprawie kukurydzy. Do zobaczenia na polach!